TVHMD Web Sitesi İçeriği Kullanım İzinleri

 

Tayyarecivecihi.com – TVHMD Web Sitesi içerisinde yer alan yazı ve haberler ve tüm görseller Tayyareci Vecihi Hürkuş Müzesi Derneği ve yazarlarına ait özgün ürünler olup Creative Commons Atıf-Gayri ticari-Türetilemez 4.0 Uluslararası (CC BY-NC-ND 4.0) lisansı ile korunmaktadır.

 

 TVHMD telif

 

Bu lisans çerçevesinde tayyarecivecihi.com – TVHMD web sitesindeki herhangi bir materyali, web sitesi ve yazarı referans göstermek ve oluşturduğunuz benzer CC BY NC ND Creative Commons Atıf-Gayri ticari-Türetilemez 4.0 Uluslararası (CC BY-NC-ND 4.0) lisans koşulları altında yayınlamak şartıyla paylaşabilir, kopyalayabilir, gayri-ticari olarak çoğaltıp dağıtabilir, ancak içeriğini değiştiremezsiniz.

 

Paylaşım Kuralları

BY (Atıf / Attribution):

tayyarecivecihi.com – TVHMD web sitesine ait her tür içeriğin paylaşımı sırasında hem tayyarecivecihi.com – TVHMD web sitesine, hem de eğer belirtilmiş ise eser sahibine atıfta bulunmalısınız. Atıf, aşağıdaki şekilde yapılmalıdır ve kullanım hakkının size verildiğini ima eder şekilde olamaz:

  1. Kopyalanan içeriğin altında ya da üstünde görünür bir biçimde açık ve tıklanabilir bir şekilde bağlantı verilmelidir.
    2. Bu bağlantıyla birlikte yazarın/web sitesinin adı ve yazının özgün başlığı belirtilmelidir.

Örnekler:

Tayyareci Vecihi Hürkuş Müzesi Derneği, “Vecihi Hürkuş Kronoloji” 
https://tayyarecivecihi.com/vecihi-hurkus/kronoloji/

TVHMD, “29 KASIM 2018, BUGÜN NEDEN ÖNEMLİ?”  
https://tayyarecivecihi.com/29-kasim-2018-bugun-neden-onemli/

NC ( Gayrıticari/ Noncommercial)

Alıntıladığınız içeriği hiç bir koşulda ticari amaçla kullanamazsınız. Ticari bir ortamda yayımlayamaz, ticari bir ürün veya hizmetin içeriğine dahil edemezsiniz.

ND (Türetilemez / No Derivative Works)

Alıntıladığınız içeriğin özgünlüğünü korumalısınız. Alıntıyı temel alan başka bir eser oluşturamaz, üzerinde herhangi bir değişiklik yaparak başka bir esere dönüştüremezsiniz.

 

Alıntılama Kuralları:

Yukarıdaki koşullara uymak kaydıyla, paylaşım ve alıntı yapacaklar site yetkilisinden izin almak zorunda değildirler.

Daha fazla soru veya kural dışı kopyalama izinleri için “İletişim” sekmesini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

tayyarecivecihi.com – TVHMD Web içerisindeki yazı, görseller, videolar ve haberlere başka bir platform veya çalışmada atıfta bulunmak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda derneğimize nasıl atıfta bulunacağınız konusunda web sitesi yetkilisinden daha fazla detaylı bilgi alabilirsiniz.

Pin It on Pinterest